O NÁS

Jsem trošku fiflena, trošku marnivá, hodně paličatá, někdy netrpělivá, sběratelka příležitostí, notorická sdílečka a napůl Polka. Tyhle všechny vlastnosti mě dovedly až sem, k tomuhle e-shopu. Sama jsem vizážistkou a každý z nabízených produktů prošel mýma rukama i rukama mých kamarádek, které jsou světem make upu stejně postižené. A protože já ráda sdílím zkušenosti a radost z nového, SloveM bylo na světě. Najdete tady výběr produktů pro laiky, začínající makeupartistky, ale i náročné profesionálky. Pro mě samotnou se staly srdcovkou. Přeju hodně zábavy se všemi produkty, které si zakoupíte.

IBRA Makeup

Polská značka, která nabízí dekorativní kosmetiku, kosmetické štětce syntetické i s přírodním vlasem, dnes již kultovní Make-up Blender, doplňky make upu a umělé řasy v celku i trsy. Produkty jsou určeny nejen pro profesionální vizažisty, ale i pro všechny milovnice make upu. Široký sortiment produktů zajišťuje profesionálům příjemnou práci a všem, co je make up baví skvělé efekty při každodenním líčení.. IBRA MAKEUP je dynamicky rostoucí značkou a tak věřím že se máme stále na co těšit.

FEMME FATALE COSMETICs

FEMME FATALE je velmi mladou značkou, která se na polském trhu objevila v roce 2019 a okamžitě obsadila trh pigmentů a získala srdce všech vizažistů a milovníků makeupu nejen v Polsku. FF COSMETICS spolupracuje s předními vizažisty, kteří se svým uměním, zkušenostmi a nápady spoluvytvořili značku, která nabízí ty nejkrásnější pigmenty. V nabídce FF najdete všechy druhy pigmentů: fólie, chromy, třpytky, neony, na každou příležitost, svatby i avantgardní foto makeupy. Každý klient tak najde to, co potřebuje. Barevná škála pigmentů nemá hranice, ve FF najdete i ty nejodvážnější a málo užívané barvy.

I já se vynasnažím postupně je zavést na českém trhu, jen co se i pro vás stanou stejnou závislostí jako pro mě. Je to klišé, ale “když je miluješ, není co řešit” a já ještě dodám “každý pigment stojí za to zhřešit” 😉